czwartek, 22 marca 2012

Mapa Kreacji RzeczywistościKochani dziś przypomnienie jak tworzyć Mapę Kreacji Rzeczywistości.

Mapa jest tworzeniem symbolicznych, graficznych obrazów, rzeczy, które chcemy przyciągnąć.
Tworzymy ją za pomocą zdjęć, mandali, wycinków z kolorowych czasopism i napisów (mogą to być wycinki z tytułów albo napisy kolorowymi kredkami lub pisakami).
Tworzymy z tego materiału obrazy naszych marzeń w formie kolaż, przyklejając je na duży karton.
Ważną rzeczą jest, aby ta nasza praca  była twórcza była kolorowa i przykuwająca uwagę.
Ma być to obraz, wszystkiego tego co chcemy zamanifestować.
Mapa Skarbów była popularną metodą obrazowania celów w latach 80 i 90 w USA, teraz od kilku lat jest  rozpowszechniana w Polsce.Stosuję metodę Mapy Skarbów od 2003 roku, mam tym samym przegląd jaka jest moja siła przyciągania .
Dopiero od 2007 wiem, że jest to jedno z narzędzi do Radykalnej Manifestacji Marzeń wg. metody Colina Tippinga.
Zrozumiałam też idę tego co robiłam wcześniej .Teraz wiem, że Kreacja Rzeczywistości polega głownie na ustępowaniu z drogi, odsuwaniu naszego racjonalnego umysłu tak, aby mógł się połączyć z Uniwersalną Inteligencją .
Za pomocą Mapy Kreacji pozwalamy sobie obejść racjonalny umysł i zaangażować inne części swojej osobowości, które są połączone z naszą Inteligencją Duchową.
Dużą rolę odgrywa nie przywiązywanie się do rezultatów naszych działań i dlatego powierzamy nasze marzenia Sile Wyższej czyli Inteligencji Duchowej.
Do tej pory zanim się ukazała książka Radykalna Manifestacja Marzeń, swoją Mapę na kartonie oglądałam w stanie Alpha . Jest to stan  zaraz po przebudzeniu i kilka sekund przed zaśnięciem.
W stanie Alpha jest większa przyswajalność informacji. Było to trochę mało komfortowe dlatego też opracowałam sobie Mapę  w dużym, kolorowym zeszycie tak aby była łatwo dostępna, a zeszyt traktowałam też jak pamiętnik, robiąc w nim zapiski, pisząc afirmacje i rysując.
Jeszcze jedną z form jest wykonanie Szkatułki Skarbów .
Tym razem wybieramy sobie ładne, kolorowe pudełko do którego zbieramy zdjęcia i obrazy z katalogów, broszur i czasopism. Wycinamy je jako symbol swoich pragnień. Możesz je gromadzić przez cały rok.
To Twoja Magiczna Szkatułka. Cały proces tworzenia mam być radosny.
Zabawmy się jak małe dzieci …..bo tak naprawdę o to chodzi, żeby sobie pozwolić na marzenia. Dołącz to tego procesu wizualizację i modlitwę i powierz wykonanie całej pracy tworzenia Inteligencji Duchowej.
Colin Tipping radzi, żeby po stworzeniu Mapy Skarbów schować ją i przez kilka miesięcy do niej nie zaglądać. Potem zobaczyć jak zamanifestowało się prawo przyciągania w naszym życiu.
Mapa to zaledwie jedno z narządzi Radykalnej Manifestacji marzeń jak chcesz poznać więcej sięgnij po książkę o tym samy tytule lub skorzystaj z mojej pomocy.
Życzę Ci pomyślności w kreacji rzeczywistości.
Mira

Brak komentarzy:

Dziś jestem Wdzięczna za .....

Google+ Followers

AKTYWATOR OCZYSZCZANIA