O mnie

           Z miłością służe innym.Celem mojego życia, a więc i mojego biznesu  jest edukować i inspirować ludzi, aby cały czas byli w częstotliwościach wibracji miłości, wdzięczności, szczęścia i radości życia.
W ten sposób, chcę służyć ludziom z największą korzyścią dla nas wszystkich. Przeznaczeniem mojego biznesu jest  sukces i obfitość zbudowana na przesłaniu: z  miłością służę  innym. Moja działalność jest nośnikiem pozwalającym wyrazić samą siebie ludziom,których kocham-moim klientom. Wkładem w dobro innych jest miłość,którą przekazuję za pośrednictwem mojej firmy.


Z wykształcenia jestem pedagogiem, przez kilka lat pracowałam z dziećmi i młodzieżą.
Jak każdy rodzic byłam coachem dla swoich dzieci.
Od dawna interesowałam się metodami polepszenia pracy naszego mózgu i zwiększenia jego potencjału. Jednym słowem treningiem naszego umysłu jako kreatora życia. Moje pasja życiowa zrodziła się z potrzeby.
W 1994 roku opuściłam szpital na własne żądanie z diagnozą guza mózgu. Nie poddałam się operacji !!! Po wielu specjalistycznych badaniach polscy lekarze orzekli jednoznacznie,że mój guz jest tak głęboko położony iż dają mi szanse na uratowanie życia przez bardzo ryzykowną operacje lecz nigdy na powrót do normalnego zdrowia. Czekał mnie wózek inwalidzki. Tak więc podjęłam się uzdrawiania na własną rękę. Oczywiście wspierała mnie moja rodzina i jej też zawdzięczam opinie lekarzy z USA, którzy orzekli, że mózg ludzki jest takim wspaniały organem, który podlega samouzdrawianiu. Zdecydowałam nie spieszyć się z operacją i poczekać na dalszy rozwój wydarzeń !!!! Dokonałam słusznego wyboru. W ciągu dwóch następnych lat uporałam się z paraliżem prawej strony ciała z zaburzonym mówieniem, pamięcią, pisaniem, logicznym układaniem słów, niedowładem prawej ręki i nogi. Po latach doprowadziło mnie moja choroba do analizy naszego mózgu, jak zwiększyć jego potencjał, jak dojść do super możliwości naszego umysłu.

Prywatnie: Jestem Mamą i Babcią Zosi. 
Maluję intuicyjnie obrazy, kocham zacisze mojego mieszkania, buduję strony www. na swoje potrzeby, filmy na Youtobe i kocham ciszę, świece i wspaniałe zapachy, przestrzeń i błękit - kolor nieba i oceanu.


Absolwentka:
Uniwersytet Opolski
Advanced Life Coaching Institute from Bradley Thompson.
The Institute for Radical Forgiveness Therapy and Coaching USA i uzyskałam Dyplom Coach'a Metody Tippinga.
Praktyk NLP w Szkole NLP .
ABC sukcesu -Tadeusza Niwińskiego.
Kurs Rozwoju Umysłu Metodą Silvy.
Certyfikat Metody Dwupunktowej
Certyfikat Nauczyciela Vedic Art


Życzę Pomyślności !

Posłuchaj audycji o mnie :1 komentarz:

Jola Sokołowska pisze...

Moje życie pełne było chaosu i niepokoju. Lęki i bezsilność dawały mi się mocno we znaki. Tak trudno było radzić sobie w codzienności, mnóstwo problemów małych, dużych i tych bardzo dużych. Będąc w takim „dołku” rozpoczęłam poszukiwania osoby, która pomogłaby mi „posprzątać i wyczyścić” to wszystko, co mnie tak mocno przygniotło. Trafiłam na Mirę, usłyszałam ją i poczułam że to właśnie jej poszukuję. Delikatna, ciepła, mająca mnóstwo empatii i miłości... Z pełnym zaufaniem i otwartym sercem rozpoczęłam z nią pracę nad sobą. Każdy kontakt z nią przynosił mi coraz więcej mocy, radości, otwartości i akceptacji na to co przynosi mi los. Teraz doskonale rozumiem jaką moc ma wybaczanie. Dzięki niemu moje życie nabrało pięknych kształtów, jest wokół mnie miłość, zaczynają spełniać się moje marzenia a i pieniądze się ruszyły. Jeszcze w trakcie sesji z Mirą moja przestrzeń finansowa rozpoczęła się otwierać i teraz wiedząc czego tak naprawdę chcę i czego potrzebuję, dążę do pełnego zrealizowania mojego celu finansowego. Nie tylko to jest w moim zasięgu, są jeszcze inne, ważne dla mnie aspekty które też się rozwijają i nabierają przepięknych barw.

Mira, jestem Ci ogromnie wdzięczna, za Twoją prace, za Twoją empatię, za miłość i za Twoje drogowskazy, „chylę czoła”, JESTEŚ WIELKA. Jola Sokołowska

Dziś jestem Wdzięczna za .....

Google+ Followers

AKTYWATOR OCZYSZCZANIA